Característica: Aspecte exquisit Bona resistència a l'impacte, impermeabilitat i capacitat anticorrosió Kits de muntatge estàndard per a la subjecció del pal Dimensions optimitzades Dissenyat amb tecnologia de banda ampla, guany mitjà i baixa relació d'ona estacionària
Aplicació: GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/LTE/WLAN/sistema Wi-Fi
Seguiu aquests procediments per instal·lar l'antena amb el pal de subjecció, ajusteu l'angle d'inclinació de l'antena, estrenyeu els cargols, els cargols i les femelles. (1) Els kits de muntatge en forma de L han d'alinear el cargol de l'antena, col·locar-lo a la volandera plana, al ganxo de molla, al tap de rosca i després bloquejar la femella. (2) Una vareta roscada en forma de U de M6 ha passat per les muntatges dentades i en forma de L, subjecteu l'antena amb un pal de 35-50 mm de diàmetre i després bloquegeu la femella. (3) Per obtenir el millor senyal, ajusteu l'angle d'inclinació de l'antena mitjançant la posició del forat del kit de muntatge en forma de L, bloquegeu totes les femelles i segelleu l'extrem del connector de l'antena. (4) L'alçada del muntatge ha de ser superior a 3 metres des del nivell de la base, i les regions properes al muntatge no han d'haver edificis alts ni metalls grans. En una paraula, terreny obert.
| Ítem | Especificacions |
| Rang de freqüència | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Guany | 7/10dBi |
| ROE | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Impedància d'entrada | 50Ω |
| Polarització | Vertical |
| Amplada del feix horitzontal | 70°/60° |
| Amplada del feix vertical | 55°/45° |
| Potència màxima | 50W |
| Tipus de connector | N-Femella |
| Dimensió | 230X210X44mm |
| Temperatura de treball | -40 ℃ ~ +60 ℃ |
| Color | Blanc |
| Muntatge | Muntatge a la paret |
| Protecció contra la llampecificació | Terra de CC |
Instruccions d'instal·lació del cable súper flexible N o 7/16 o 4310 1/2″
Estructura del connector: (Fig. 1)
A. femella frontal
B. femella posterior
C. junta

Les dimensions de desmuntatge són les que es mostren al diagrama (Fig. 2), cal parar atenció durant el desmuntatge:
1. La superfície final del conductor interior ha d'estar bisellada.
2. Elimineu les impureses com ara les incrustacions de coure i les rebaves de la superfície final del cable.

Muntatge de la peça de segellat: Cargoleu la peça de segellat al llarg del conductor exterior del cable tal com es mostra al diagrama (Fig. 3).

Muntatge de la femella posterior (Fig3).

Combineu la femella davantera i posterior cargolant-la tal com es mostra al diagrama (Figs. (5))
1. Abans de cargolar, unteu una capa de greix lubricant a la junta tòrica.
2. Mantingueu la femella posterior i el cable immòbils. Cargoleu el cos de la carcassa principal al cos de la carcassa posterior. Cargoleu el cos de la carcassa principal del cos de la carcassa posterior amb una clau anglesa. El muntatge està acabat.
