Característica: Aspecte exquisit Apte per a muntatge al sostre normal Banda de freqüència àmplia, ona estacionària baixa, forta capacitat antiinterferències.
| Ítem | Especificacions |
| Rang de freqüència | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Guany | 3±1dBi/4±1dBi |
| ROE | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Impedància d'entrada | 50Ω |
| Polarització | Vertical |
| Amplada del feix horitzontal | 360° |
| Amplada del feix vertical | 85±15°/55±15° |
| Potència màxima | 50W |
| Tipus de connector | N-Femella |
| Diàmetre | Ø164x94mm |
| Color | Blanc |
| Temperatura | Funcionament: -40 ℃ ~ + 60 ℃ |
| Rang d'humitat relativa | 5%~95% |
| Mètode de muntatge | Fixat amb cargols |
Instruccions d'instal·lació del cable súper flexible N o 7/16 o 4310 1/2″
Estructura del connector: (Fig. 1)
A. femella frontal
B. femella posterior
C. junta

Les dimensions de desmuntatge són les que es mostren al diagrama (Fig. 2), cal parar atenció durant el desmuntatge:
1. La superfície final del conductor interior ha d'estar bisellada.
2. Elimineu les impureses com ara les incrustacions de coure i les rebaves de la superfície final del cable.

Muntatge de la peça de segellat: Cargoleu la peça de segellat al llarg del conductor exterior del cable tal com es mostra al diagrama (Fig. 3).

Muntatge de la femella posterior (Fig3).

Combineu la femella davantera i posterior cargolant-la tal com es mostra al diagrama (Figs. (5))
1. Abans de cargolar, unteu una capa de greix lubricant a la junta tòrica.
2. Mantingueu la femella posterior i el cable immòbils. Cargoleu el cos de la carcassa principal al cos de la carcassa posterior. Cargoleu el cos de la carcassa principal del cos de la carcassa posterior amb una clau anglesa. El muntatge està acabat.
