Antenes / Estació base / Emissió / Muntatge de cables / Cel·lular / Components / Instrumentació / Ràdio microones / Mil-Aero
PCS/Radar/Ràdios/Comunicacions per satèl·lit/Protecció contra sobretensions WLAN
1. També personalitzem productes especials per satisfer els requisits dels nostres clients. Només cal que ens mostreu el vostre dibuix, mostra o detalls indicats, els produirem o, si us plau, envieu-nos els vostres paràmetres d'enginyeria específics com ara IMD, VSWR, recobriment, etc.
2. Es pot proporcionar una mostra.
3. Us respondrem a la vostra consulta en 24 hores.

Model:TEL-NMA.12S-RFC
Descripció
Connector N mascle angular per a cable superflexible de 1/2″
| Material i revestiment | |
| Contacte central | Llautó / Revestiment de plata |
| Aïllant | PTFE |
| Cos i conductor exterior | Llautó / aliatge xapat amb trialiatge |
| Junta | Goma de silicona |
| Característiques elèctriques | |
| Característiques Impedància | 50 ohms |
| Rang de freqüència | CC~3 GHz |
| Resistència d'aïllament | ≥5000MΩ |
| Rigidesa dielèctrica | ≥2500 V rms |
| Resistència de contacte central | ≤1.0 mΩ |
| Resistència de contacte exterior | ≤0,2 mΩ |
| Pèrdua d'inserció | ≤0,12 dB a 3 GHz |
| ROE | ≤1.1@-3.0GHz |
| Rang de temperatura | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2 × 20 W) |
| Impermeable | IP67 |
Instruccions d'instal·lació del cable súper flexible N o 7/16 o 4310 1/2″
Estructura del connector: (Fig. 1)
A. femella frontal
B. femella posterior
C. junta

Les dimensions de desmuntatge són les que es mostren al diagrama (Fig. 2), cal parar atenció durant el desmuntatge:
1. La superfície final del conductor interior ha d'estar bisellada.
2. Elimineu les impureses com ara les incrustacions de coure i les rebaves de la superfície final del cable.

Muntatge de la peça de segellat: Cargoleu la peça de segellat al llarg del conductor exterior del cable tal com es mostra al diagrama (Fig. 3).

Muntatge de la femella posterior (Fig3).

Combineu la femella davantera i posterior cargolant-la tal com es mostra al diagrama (Figs. (5))
1. Abans de cargolar, unteu una capa de greix lubricant a la junta tòrica.
2. Mantingueu la femella posterior i el cable immòbils. Cargoleu el cos de la carcassa principal al cos de la carcassa posterior. Cargoleu el cos de la carcassa principal del cos de la carcassa posterior amb una clau anglesa. El muntatge està acabat.
